Korku Filmi Tavsiyesi Siccin 2 HD İzle

Siccin filmi 2 devam filmi olarak  korku filmleri içerisinde yerini almıştır… Ülkemiz film sektöründe korku filmleri giderek daha ilgi çekmeye başlıyor. Özellikle cin temalı filmler yurt içinde ve yurt dışında dikkat çekmiştir. Bu filmlerden biri de Siccin Filmidir. Siccin filmi cin konulu bir film olmakla birlikte, korku ve gerilim temalıdır. Bizler de sizlere bu filmi ve özetini paylaşıyoruz.

Siccin 2 Film Özeti

Adnan ve Hicran mutlu bir evlilik süren çifttir. Ancak bu mutlulukları henüz iki yaşında olan çocuklarının bir kaza sonrası yaşamını yitirmesiyle son bulmuştur. Adete sürekli acı çeken insanlar haline gelmişlerdir. Bu acı ikiliyi birbirinden uzaklaştırmış ve adeta iki yabancı gibi yaşar olmuşlardır. Ancak bir süre sonra tuhaf olaylar yaşanmaya başlamışlardır.

Hicra’nın yaşadığı bu olaylar onun psikolojisini iyice yıpratmıştır. Bu durum üzerinde bir hocaya görünmeye karar verirler. Gittikleri hocada biri kendilerine büyü yapıldığını ve bu büyünün isminin de 41 dikiş büyüsü olduğunu ifade eder.

Büyüler içerisinde çok güçlü ve tehlikeleri bir büyü olarak tanınan bu büyü, adını kendi içerisinde 41 tane farklı niyet barındırmasından alıyor. Bu büyü sadece büyüyü yapan kişinin bulunması ile sonlandırılabilir. Ancak sadece bulmak yetmiyor. O kişinin bu büyü içerisinde 41 niyetten hangisini niyet ettiğini söyletmesi gerekiyor.

Siccin filmi serisi 1. film olan Siccin 1’de yasak bir ilişkinin neden olduğu lanetle ilgili bir kurgu ortaya koymuş ve başarılı bir yapıt olmuştu. 2014 yılında çekilen bu film izleyenlerin beğenisini almıştı. Siccin 2 filmi devam filmi olarak Alper MESTÇİ yönetiminde çekilmiş ve senaryo da Ersan ÖZER’le beraber yine Alper MESTÇİ tarafından kurgulanmıştır.

Siccin 2 oyuncu kadrosunun öncüleri olarak, Bulut AKKALE, Şeyda TERZİOĞLU, Ece Edibe BAYKAL ve Reyhan İLHAN fimde görev almışlardır. Siccin filmin yapımcılığını ise Muhteşem Film şirketi üstlenmektedir. Bizler de sizlerle Siccin 2 filmini paylaşıyoruz.

HD kalitede izleyebileceğiniz bu film youtube kalitesi ile olduğundan, herhangi bir donma ve yavaşlama olamayacağından keyifli bir korku filmi heyecanı yaşayabilirsiniz. İşte En iyi korku filmlerinden olarak tavsiye edilen Siccin 2 Filmi, iyi seyirler…